به روز نامه الكترونیكی آستارا نیوز یك اولین سایت خبری و تحلیلی در شمال كشور و‌استارا خوش آمدید تاسیس 1379 آستارا نیوز - 400 نفر از اهالی روستاهای بخش لوندویل آستارا رایگان ویزیت شدند

حقیقت نیوز

400 نفر از اهالی روستاهای بخش لوندویل آستارا رایگان ویزیت شدند

تاریخ:جمعه 10 اردیبهشت 1395-12:10 ب.ظ

400 نفر از اهالی چهار روستای محروم بخش لوندویل آستارا از ویزیت و خدمات رایگان پزشكی برخوردار شدند.

مدیر شبكه بهداشت و درمان شهرستان آستارا عصر پنجشنبه در مصاحبه با خبرنگارگفت: به مناسبت هفته سلامت با مشاركت شبكه بهداشت و درمان ، بسیج جامعه پزشكی و سپاه ناحیه آستارا طی یك روز، 400 نفر از اهالی روستاهای خلیله سرا ، خان حیاطی ، شیری حیاطی و نظر محله لوندویل ویزیت رایگان شدند.
دكتر حسین احمدی تیم پزشكی حاضر در این روستاها را از پزشكان حاذق و متخصص عنوان كرد و افزود: متخصصان جراحی عمومی ، اطفال ، چشم پزشك و زنان و زایمان جزو تیم پزشكان متخصص بودند.
وی اضافه كرد: دو تیم پزشك عمومی ، یك روانشناس و یك تیم تداركات و پشتیبانی نیز برای ویزیت رایگان اهالی روستاهای لوندویل اعزام شده بودند.
وی با اشاره به اینكه پس از ویزیت بیماران هیچ هزینه دارویی از آنها دریافت نشد ، اظهار كرد: در این برنامه پزشكی ، ارزش داروهای تجویز شده پزشكان بالغ بر 30 میلیون ریال بوده است.
احمدی با اشاره به اجرای موفق طرح ویزیت رایگان توسط بسیج جامعه پزشكی به مناسبت های مختلف از جمله هفته سلامت ، دفاع مقدس ، بسیج ، دهه فجر و همچنین سالروز آزادسازی خرمشهر بیان كرد: در طول اجرای این طرح اگر بیماری بنا به تشخیص پزشك احتیاج به عمل جراحی یا پیگیری درمان بیماری خود باشد ، ادامه درمان فرد بیمار به صورت رایگان انجام می گیرد.
وی با اشاره به اینكه از سال 1385 بسیج جامعه پزشكی در اكثر روستاهای محروم آستارا اقدام به اجرای این طرح كرده، گفت: در این طرح در كنار ویزیت بیماران ، آموزش های بهداشتی با حضور كارشناسان شبكه بهداشت و درمان نیز به صورت حضوری و رایگان انجام می شود.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logoشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات