به روز نامه الكترونیكی آستارا نیوز یك اولین سایت خبری و تحلیلی در شمال كشور و‌استارا خوش آمدید تاسیس 1379 آستارا نیوز - روز شوراهای اسلامی در آستارا گرامی داشته شد

حقیقت نیوز

روز شوراهای اسلامی در آستارا گرامی داشته شد

تاریخ:چهارشنبه 10 اردیبهشت 1399-08:14 ب.ظ

روز شوراهای اسلامی در آستارا گرامی داشته شد

آستارا - ایرنا - مسئولان شهرستان آستارا نهم اردیبهشت ماه، روز شوراهای اسلامی را با حضور در دفتر شورای شهر و بررسی راهکارهای افزایش تعامل با شهرداری‌ها گرامی داشتند.

امام جمعه آستارا روز سه شنبه در ساختمان شورای اسلامی این شهر اظهار کرد: مصوبات این نهاد در توسعه شهر نقش مهمی دارد و اعضای شورا نباید دچار روزمرگی شوند.

حجت الاسلام کاظم حافظ نیا افزود: باید محور فعالیت شورای اسلامی وحدت باشد و اعضای آن با دستگاه های اجرایی و فرمانداری تعامل کامل داشته باشند.

وی ادامه داد: اگر از جانب مردم گزارش هایی درباره کاستی ها به مدیران می رسد، باید به خاطر جلب رضای خدا، برای پیگیری و رفع آنها گام های بلندی برداشته شود.

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار آستارا هم گفت: شورا برآیند مردم است و اعضای آن به مشکلات عمرانی و اجتماعی رسیدگی و از تفرقه اجتناب کنند.

سامان سانیان افزود: آستارا با تناسب سابقه فرهنگی و تاریخی و ظرفیت‌های اقتصادی، پیشرفت نکرده است و باید مسئولان در حوزه‌های مختلف به صورت جدی پیگیر مسائل عمرانی باشند.

وی ادامه داد: اقدامات شهرداری آستارا در مقابله با شیوع کرونا ارزشمند است و عملیات ضدعفونی معابر، با قوت در شهرهای آستارا و لوندویل ادامه یابد.

رئیس شورای اسلامی شهر آستارا هم گفت: در تصویب و اجرای طرح های عمرانی به منابع ملی و محیط زیست توجه و از دستیابی زیاده خواهان به منابع ملی جلوگیری می شود.

فرهاد محسنی بیان کرد: عبادتی بالاتر از خدمت به مردم نیست و شورای شهر به اجرای قانون موظف است تا از مشکلات مردم در حوزه های مختلف کاسته شود.

شورای اسلامی شهر آستارا هفت عضو دارد و در این آئین، اعضای آن به مناسبت روز شوراها تجلیل شدند.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات()