به روز نامه الكترونیكی آستارا نیوز یك اولین سایت خبری و تحلیلی در شمال كشور و‌استارا خوش آمدید تاسیس 1379 آستارا نیوز - ۵۰۰ وعده غذای گرم بین نیازمندان آستارا توزیع شد

حقیقت نیوز

۵۰۰ وعده غذای گرم بین نیازمندان آستارا توزیع شد

تاریخ:سه شنبه 23 اردیبهشت 1399-04:05 ب.ظ

«سعید آسانی» با بیان این مطلب به خبرنگار خبرگزاری شبستان در آستارا گفت: در آستانه اولین شب از لیالی قدر ۵۰۰ وعده غذای گرم به همت خیرین در آستارا پخت و بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد.

 

مسئول سازمان مردم نهاد جمعه های مهربانی بندر آستارا با اشاره به اینکه ۱۲۰ وعده غذایی به هلال احمر و ۵۰ وعده غذایی به بهزیستی شهرستان تحویل داده شد که بین نیازمندان تحت پوشش توزیع کنند، افزود: ۳۳۰ وعده غذایی نیز به همت اعضای سازمان در بین نیازمندان شناسایی شده، در سطح شهر و روستا توزیع می شود.

 

وی با بیان اینکه وعده غذایی از نوع رشته پلو با قیمه گوشت بود که بین نیازمندان توزیع شد، تصریح کرد: برای تهیه این وعده های غذایی ۳۰ کیلو رشته، ۱۰ کیلو کشمش، ۶۰ کیلو مرغ، ۴۰ کیلو برنج و ۱۵ عدد روغن مایع صرف شد.

 

مسئول سازمان مردم نهاد جمعه های مهربانی بندر آستارا با اشاره به اینکه برای تهیه این وعده های غذایی ۲ میلیون و پانصدهزار تومان هزینه شد، ادامه داد: هزینه تهیه وعده های غذایی و آش رشته را خیرین آستارایی تامین کردند.

 

آسانی گفت: در شب شهادت مولای متقیان حضرت علی(ع) ۴۰۰ عدد آش رشته در بین نیازمندان توزیع می شود.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات()